The Game Dreams - Guild Wars latviski

Guild Wars rokasgrāmata spēlētājiem, piedzīvojumi un ziņas - TheGameDreams.com blogs.

14 augusts 2007

Skandāls

Šo ziņu pagaidām neizlasīsiet oficiālajā Guild Wars web lapā, bet kopš vakardienas (13.augusts!) fanu forumi ir pilni ar minējumiem un baumām. Atklāta grupa spēlētāju, kuri dublēja priekšmetus. Nav īsti zināms vai dublēšanai (dupe) tika pakļauti jebkura veida izstrādājumi, bet "Armbrace of Truth" tika kopēta un pavairota izmantojot vairākus datorus un savienojuma atjaunošanas funkciju (reconnect).
Armbraces of Truth duped
"Armbrace of Truth" ir vērtīgākais priekšmets GuildWars pasaulē ko var salikt kaudzē pa 250 gabaliem un tā iepludināšana tirgū nopietni izkropļotu ekonomiku. Uz doto mirkli reconnect funkcija ir atslēgta un pavairošana vairs nav iespējama. ArenaNet sola atjaunot funkciju pēc izmaiņu izdarīšanas programmā. Bēdīgi, bet caurums spēlē darbojās apmēram mēnesi un "Patiesības aproces" kopijas tika uzmanīgi laistas apgrozībā. Noziegumi atklājās kad par retiem mini zvēriem sāka piedāvāt pasakaini lielus daudzumus aproču. Publisko attiecību menedžeris Gaile Gray forumos ir izplatījusi informāciju, ka:
dublēšanas iespēja ir novērsta; spēlētāju konti, kas to veica ir slēgti; tāpat ir slēgti to konti, kas palīdzēja izplatīt viltotās aproces; izmeklēšana turpinās un iespējams, ka tiks slēgti vēl vairāk spēles kontu, bet tie, kas pirka pa vienai aprocei visdrīzāk necietīs; spēles "rollback" nebūs, tas nav nepieciešams, jo Anet rīcībā ir log faili kur var izsekot visām spēlētāju darbībām, vienīgi tas prasa laiku.
"We keep very, very detailed records. If you pass a weapon to your Hero, we know it. If you move a slab of granite from Slot No. 14 to Slot No. 15, we see it. If your miniature burps, we hear it. If you head into the Shiverpeaks, we feel the cold.
guildwars.incgamers.com/forums/

0 Comments:

Ierakstīt komentāru

Links to this post:

Izveidot saiti

<< Home