The Game Dreams - Guild Wars latviski

Guild Wars rokasgrāmata spēlētājiem, piedzīvojumi un ziņas - TheGameDreams.com blogs.

27 septembris 2005

Daži Guild Wars jaunumi.

ArenaNet un NCsoft 22.septembrī paziņoja ka Eiropā un Amerikā pārdota 1'000'000 spēles kopija un pārdoto kopiju skaits turpina pieaugt. Pirmais miljons sasniegts nepilnos 5 mēnešos. "Spēlētāji ir augstu novērtējuši mūsu izvēlēto biznesa modeli - kvalitatīvu spēli bez ikmēneša maksas," saka Roberts Gariots (Robert Garriott), NCsoft Ziemeļamerikas nodaļas prezidents. Drīz Guild Wars lokalizētās versijas parādīsies Japānā un Taivanā, līdz ar to gaidāms jauns spēlētāju pieplūdums. Jāatzīst ka savulaik Westwood kompānija bija savākusi tiešām talantīgu komandu, jo tās dalībnieki turpina veidot spēļu pasaules grāvējus arī strādājot pie citiem projektiem, piemēram - Guild Wars.
Nākošā ziņa ir Guild Wars pasaules čempionāts, kas sāksies 1.oktobrī un turpināsies 3 mēnešus. Čempionāta beigās labākās ģildes no Amerikas, Eiropas un Korejas sacentīsies savā starpā. Vairāk informācijas par čempionātu kļūs pieejama tuvākajā laikā.
FoW
Drūmie pazemes tuneļi.

15 septembris 2005

Mags (Elementalist)

Mags (Elementalist) ir spēcīgākais postījumu radītājs visā GuildWars pasaulē. Lai gan fiziski nav no izturīgākajiem, tomēr spēj apgūt jaudīgas aizsardzības burvestības, pie tam elementālistam ir vislielākās enerģijas rezerves. Pateicoties tam spēj īsā laikā noslaucīt no zemes virsmas monstrus veseliem bariem.
Viss maga spēks nāk no burvestībām, kas izmanto 4 dabas elementus: uguni, zemi, gaisu un ūdeni. Gaisa burvestības spēj sabojāt ienaidnieka bruņas, padarīt to aklu, izsaukt zibeni, kā arī ļauj sabiedrotajiem skriet ātrāk. Zeme spēj nosargāt elementālistu no spēcīgiem uzbrukumiem un nepaveiksies tam pretiniekam, kurš notriekts no kājām vēl saņems aftershock grūdienu. Pret zemes tipa burvestībām bruņas bieži ir pilnīgi bezspēcīgas. Uguns elements ir visgraujošākais, tas sadedzina ne vien ķermeni, bet arī prātu (Mind Burn), izsauc ugunsputnu Fēniksu (Phoenix) vai meteoru lietu. Uguns nespēj aizsargāt, tāpēc te labāk noderēs paņēmiens: uzbrukums tā ir labākā aizsardzība. Ūdens maģijas ir vairāk sargājošas nekā uzbrūkošas, lai gan spēj palēnināt ienaidnieka kustību vai pat sasaldēt to, piedevām vēl nomētājot ar ledus gabaliem. Pašlaik populārākās ir uguns un gaisa maģijas.
Jāteic ka spēles veidotāji ir pacentušies un apveltījuši magus ar šikiem apģērbiem, tie ir paši krašņākie, bet ne jau visiem tādi patīk. Magu sievietes deja ir mazliet erotiska, dažreiz viņas mēdz sapulcēties vairākas vienkopus un sarīko izrādi, ticiet man, skatītāju netrūkst.
Dirty dance
Netīrās dejas.

11 septembris 2005

Varoņa (character) veidošana

Pirmā lieta kas jādara sākot spēli ir varoņa izveidošana. Varoņa izvēle ir ļoti svarīga, jo tā noteiks fiziskos parametrus un mākas, kuras varēs apgūt. Vienkāršojot : cīnītājs (Warrior) ir labs tuvcīņās, strēlnieks (Ranger) loka šaušanā, mūks (Monk) ārstēšanā, nemirstīgais (Necromancer) ir melnās maģijas pārstāvis, ilūziju meistars (Mesmer) manipulē ar smalkām enerģijām, bet mags (Elementalist) specializējas masveida iznīcināšanas ieroču izmantošanā.
Varoni var veidot raksturlomu spēlei (roleplaying), šajā gadījumā būs pieejami visi spēles piedzīvojumi un jaukumi, bet jāsāk no pirmā līmeņa; var veidot arī PvP (spēlētājs pret spēlētāju) varoni uzreiz ar maksimālo līmeni, šajā gadījumā būs pieejama tikai kaujas arēna spēlētāju savstarpējo attiecību noskaidrošanai. Spēle ļauj izveidot maksimums četrus varoņus, katru ar atšķirīgu vārdu un galveno profesiju, otru profesiju varēs izvēlēties un mainīt spēles gaitā. Varoņa dzimums, ādas un matu krāsa, kā arī fiziskie izmēri domāti tikai izskatam un kauju iznākumu neietekmē.
Pati galvenā tātad ir varoņa pirmā profesija, spēlējot varēsiet izmantot tikai pirmās profesijas rūnas un elitārās mākas (elite skills). Katras profesijas pārstāvis varēs valkāt tikai viņam domātas drēbes, pie kam vīriešu un sieviešu apģērbs atšķiras. Arī dejas un kustības katrai profesijai ir savas un dažādas atkarībā no dzimuma. Turpmākajos rakstos pievērsīšos profesiju precīzākam aprakstam.

Maga (Elementalist) dzimšana.

10 septembris 2005

Sorrow's Furnace

Kā iepriekš tika solīts, trešdien 7. septembrī GuildWars veidotāji ir izlaiduši un spēlētāju rīcībā nodevuši šīs lieliskās spēles papildinājumu Sorrow's Furnace. Papildinājums pieejams jebkuram spēlētājam bez maksas un ietver sevī jaunas teritorijas, veselu kaudzi jaunu piedzīvojumu un nopietnus pretiniekus. Komponists Jeremy Soule sakomponējis jaunu mūziku, speciāli GuildWars papildinājumam kas ielādējama no directsong.com lapas. Grūtības ziņā spēles papildinājums domāts tiem, kuri jau izstaigājuši esošo Tyria pasauli un alkst pēc kaut kā jauna. Aizlūdziet par savām dvēselēm pirms dodaties turp, vien jūsu un sabiedroto kaujas māka ļaus jums izdzīvot. Jauni monstri, jauni ieroči un priekšmeti, piedzīvojumi un nāve kas min uz papēžiem...
Deldrimor War Camp
Deldrimor War Camp-> Sorrow's Furnace
Fire in the hole
New quest: Fire in the hole